Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


Czechy-i-Słowacja.pl > Więcej lotów Czech Airlines z Warszawy do Pragi

2012-08-01 Więcej lotów Czech Airlines z Warszawy do Pragi

Czeskie linie lotnicze Czech Airlines dwukrotnie zwiększają liczbę lotów na trasie Warszawa Okęcie (WAW) - Praga (PRG).

W chwili obecnej, czyli w sezonie letnim 2012, linie Czech Airlines latają na tej trasie 2 razy dziennie w dni robocze (rano i wieczorem) oraz raz dziennie w weekendy (rano w sobotę i wieczorem w niedziele).

Od początku września 2012 i podczas sezonu zimowego 2012/13 loty będą wykonywane 4 razy dziennie w dni robocze (rano, w południe, popołudnie i wieczorem) oraz 2 razy dziennie w weekendy (rano i wieczorem). Na trasie operują samoloty turbośmigłowe ATR-42.

Wiadomość ta ucieszy nie tylko chcących dać się do Pragi ale także chcących skorzystać z przesiadki w stoicy Czech. W sezonie zimowym 2012/13 Czech Airlines wraz ze swoimi partnerami oferować będą loty do 68 celów w 47 krajach świata.


(grafika: Czech Airlines)

Obok Warszawy czeski przewoźnik zwiększy także liczbę lotów do Budapesztu, Brukseli, Dusseldorfu i Kopenhagi. Poprzez takie działania czeskie linie chcą umocnić się na rynkach Centralnej i Wschodniej Europy.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego Czechy-i-Słowacja.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Czechach i Słowacji za darmo.

Czechy-i-Słowacja.pl na serwisach społecznościowych: